Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1800 hodnocení
5
1768x
4
8x
3
8x
2
0x
1
16x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
K
Kateřina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.4.2022
Určitě doporučuji????, rychlé dodání a věci úžasné✨
PH
Patricie Harenčáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.4.2022
Velká spokojenost, balíček přišel rychlostí světla a ta vůně při otevření balíčku? Nádhera ???? . Objednala jsem již po druhé a vždy spokojenost takže určitě doporučuji ❤️
KM
Kristyna Moulisova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.4.2022
Nádherně zabalený balíček. Bohužel né vše, co jsem si objednala, mi sedělo. Ale mikča a tričko super ????
LM
Lucie Měřínská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.4.2022
Velika spokojenost jak se zbozim tak s bleskovym dodanim! Doporucuji na 100%
VD
Veronika Doleželová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.4.2022
Rychlost, darecky navic a kvalita top ????
I
Ivana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2022
Dokonaly obchod. Oblecenie prislo do dvoch dni, krasne vyzehlene, vonave a skvely material.
MD
Michaela Dibelková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2022
Ano,zboží přišlo rychle a je hezké jako na obrázku.
MB
Martina Bukovičová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.4.2022
IR
Ivana Růžičková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.4.2022
LF
Lucia Felixová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.4.2022
LH
Linda Herynk
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.4.2022
Balicek krasne zabaleny a potesil i darecek jen set byl z obrazku bily a prisel smetanovy mel pekny material, ale fotka eshopu byla asi upravena proto byla barva jina a tak uplne neopdovidala realite
ZJ
Zuzana Juráková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.4.2022
RP
Radka Procházková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.4.2022
ZM
Zita Mikušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2022
M
Michala K.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.4.2022
E-shop Elegantně a stylově doporučuji, ve středu jsem objednala a zaplatila, ve čtvrtek jsem měla šaty v zásilkovně i s milým psaním a bonbónem ????.
BN
Barbora Němcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.4.2022
OR
Olga Ryglová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.3.2022
AP
Adéla Pěničková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.3.2022
NT
Noemi Tichlerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.3.2022
Velká spokojenost, krásně zabaleno a ta vůně! Můžu jen doporučit!
O
Oli
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.3.2022
Krásne zboží a úžasné balení s dopisem i sladkostí. Opravdu velmi milé překvapeni. Děkuji
