Poštovné ZDARMA při nákupu nad 2.500,- ! Zasíláme i do okolních států!

Vrácení zboží/ Reklamace

Vrácení a reklamace zboží pohodlně online Potřebujete vrátit zboží nebo uplatnit reklamaci? Žádný strach! Díky našemu online formuláři už nemusíte nic zdlouhavě vypisovat. Stačí zadat číslo objednávky a Váš email a my vás už celým procesem provedeme.

 

Obecné informace o vrácení a reklamaci zboží.

1. Chci zboží vrátit v zákonné 14denní lhůtě

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dní od data převzetí zboží. 
Své právo na vrácení zboží můžete uplatnit písemně, a to odstoupením od smlouvy a zasláním zboží na adresu: Elegantně&stylově, Tereza Křížková, Nachová 782, Zlín - Kudlov 76001.
!Vrácené zboží, prosím, dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy!
Prosíme, uveďte zboží, pokud možno, do původního stavu (vč. visačky, nepoškozené, bez známek nošení apod.), neposílejte ho pouze v jeho originálním obalu, mohlo by dojít k jeho znehodnocení. Např. obuv neposílejte pouze v jeho originální krabici. Byla-li snížena hodnota zboží, jsme oprávněni naúčtovat vám poplatky spojené s uvedením zboží do originálního stavu.
Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve, než dojde k doručení vráceného zboží. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího. Poštovné za zaslání zboží obchodníkovi při odstoupení od smlouvy bez udání důvodu hradíte Vy. V tomto případě nevzniká právo na proplacení nezbytných nákladů spojených s přepravou zboží k prodávajícímu.

2. Chci vyměnit nesedící velikost

Pokud Vám zakoupené zboží nesedí a rádi byste ho vyměnili za jinou velikost či jiné zboží, je nutné nevyhovující zboží vrátit viz. Chci zboží vrátit v zákonné 14denní lhůtě a vytvořit novou objednávku na požadované zboží. Do nově vytvořené objednávky uveďte do poznámky, že se jedná o výměnu a číslo původní objednávky.

3. Chci reklamovat zboží

Vaše reklamace bude vyřízena ve 30denní lhůtě od přijetí. Vadné zboží zašlete na adresu: Elegantně&stylově, Tereza Křížková, Nachová 782, Zlín - Kudlov 76001, přiložte kopii dokladu o nákupu spolu s vyplněným reklamačním formulářem, ve kterém popíšete závadu.
Zboží bude opraveno a zasláno na Vámi uvedenou adresu, v případě oprávněné, neopravitelné závady bude zaslán stejný nový výrobek nebo vrácena kupní cena.
Zboží Vám bude zasláno prostřednictvím dopravce, kterého jste si zvolil/a v původní objednávce.

 Adresa pro vrácení zásilek: Elegantně&stylově, Tereza Křížková, Nachová 782, Zlín - Kudlov 76001

formulář pro reklamaci_


  • Prosíme vrácenou zásilku označit číslem objednávky.
  • Pokud byl spolu s objednávkou poskytnut i dárek, také se vrací spolu se zbožím zpět.

  • Zboží musí být zasláno zpět na naši adresu bez dobírky. Pokud bude zasláno jinak, nebudeme takovou zásilku přebírat.

  • Pokud si přejete zboží rovnou vyměnit za jiné, vytvořte prosím na našem e-shopu novou objednávku a do poznámky připište, že se jedná o výměnu za zboží, které nám zasíláte. Případný doplatek uhraďte pod VS nové objednávky a případný přeplatek vrátíme na Váš účet.

  • Pokud Vám byl v balíčku poskytnut i dárek, při odstoupení od kupní smlouvy jste povinni tento dárek vrátit se zbožím zpět. 

  • Na vrácení částky zpět k Vám máme 14 dnů od doručení zboží na naši adresu.

  • Veškeré náklady za dopravu si zákazník hradí sám.

  • Naše adresa: Elegantně&stylově, Tereza Křížková, Nachová 782, Zlín - Kudlov 76001