Poštovné ZDARMA při nákupu nad 2.500,- ! Zasíláme i do okolních států!

Vrácení zboží/ Reklamace

 

 

Jednoduché vrácení jen za 70 Kč !

Můžete využít naší zpětné zásilky, kterou zajistí dopravní společnost Zásilkovna. Co mám pro to udělat? Je to jednoduché.

Vhodně zabalit vracené zboží a označit ho svou adresou a číslem Vaší objednávky.

Zastavit se na nejbližším podacím místě Zásilkovny.

Většina výdejních míst Zásilkovny jsou rovněž i podacími, pro jistotu si to však ověřte zde na www.zasilkovna.cz/pobocky

Na Z-poinu nahlaste obsluze, že si přejete zaslat balík na elegantneastylove.cz a nahlaste náš identifikátor(92256096). Zásilka bude olepena patřičným štítkem přepravce a to je Vše.

Cena dopravy 70 Kč Vám bude odečtena od vrácené částky.

 

 

Obecné informace o vrácení a reklamaci zboží.

1. Chci zboží vrátit v zákonné 14denní lhůtě

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dní od data převzetí zboží. 
Své právo na vrácení zboží můžete uplatnit písemně, a to odstoupením od smlouvy a zasláním zboží na adresu: Elegantně&stylově, Tereza Křížková, Nachová 782, Zlín - Kudlov 76001.
!Vrácené zboží, prosím, dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy!
Prosíme, uveďte zboží, pokud možno, do původního stavu (vč. visačky, nepoškozené, bez známek nošení apod.), neposílejte ho pouze v jeho originálním obalu, mohlo by dojít k jeho znehodnocení. Např. obuv neposílejte pouze v jeho originální krabici. Byla-li snížena hodnota zboží, jsme oprávněni naúčtovat vám poplatky spojené s uvedením zboží do originálního stavu.
Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve, než dojde k doručení vráceného zboží. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího. Poštovné za zaslání zboží obchodníkovi při odstoupení od smlouvy bez udání důvodu hradíte Vy. V tomto případě nevzniká právo na proplacení nezbytných nákladů spojených s přepravou zboží k prodávajícímu.

2. Chci reklamovat zboží

Vaše reklamace bude vyřízena ve 30denní lhůtě od přijetí. Vadné zboží zašlete na adresu: Elegantně&stylově, Tereza Křížková, Nachová 782, Zlín - Kudlov 76001, přiložte kopii dokladu o nákupu spolu s vyplněným reklamačním formulářem, ve kterém popíšete závadu.
Zboží bude opraveno a zasláno na Vámi uvedenou adresu, v případě oprávněné, neopravitelné závady bude zaslán stejný nový výrobek nebo vrácena kupní cena.
Zboží Vám bude zasláno prostřednictvím dopravce, kterého jste si zvolil/a v původní objednávce.

 Adresa pro vrácení zásilek: Elegantně&stylově, Tereza Křížková, Nachová 782, Zlín - Kudlov 76001

formulář pro reklamaci_


  • Ihned po vytvoření online vratky zboží řádně zabalte a zašlete na naši uvedenou adresu jako je uvedeno níže. 
  • Prosíme vrácenou zásilku označit číslem objednávky.
  • Zboží musí být zasláno zpět na naši adresu bez dobírky. Pokud bude zasláno jinak, nebudeme takovou zásilku přebírat.

  • Pokud Vám byl v balíčku poskytnut i dárek, při odstoupení od kupní smlouvy jste povinni tento dárek vrátit se zbožím zpět. 

  • Na vrácení částky zpět k Vám máme 14 dnů od doručení zboží na naši adresu.

  • Veškeré náklady za dopravu si zákazník hradí sám.

  • Naše adresa: Elegantně&stylově, Tereza Křížková, Nachová 782, Zlín - Kudlov 76001

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení