Doprava ZDARMA při nákupu nad 2.999 Kč!

Vrácení zboží/ Reklamace

 

 Pokud zboží vracíte je nutné vyplnit online vratku či reklamaci v Retinu.

Jednoduché vrácení jen za 70 Kč ! (Pro Slovensko 3 Eura)

Můžete využít naší zpětné zásilky, kterou zajistí dopravní společnost Zásilkovna. Co mám pro to udělat? Je to jednoduché.

Vhodně zabalit vracené zboží a označit ho svou adresou a číslem Vaší objednávky.

Zastavit se na nejbližším podacím místě Zásilkovny.

Většina výdejních míst Zásilkovny jsou rovněž i podacími, pro jistotu si to však ověřte zde na www.zasilkovna.cz/pobocky

Na Z-pointu nahlaste obsluze, že si přejete zaslat balík na elegantneastylove.cz a nahlaste náš identifikátor(92256096). Zásilka bude olepena patřičným štítkem přepravce a to je vše.

Maximámní součet všech tří stran standardní zpětné zásilky je 120 cm a jedna strana nesmí být delší než 70 cm.

Cena dopravy 70 Kč (Slovensko 3 Eura) Vám bude odečtena od vrácené částky.

 

 

Obecné informace o vrácení a reklamaci zboží.

1. Chci zboží vrátit v zákonné 14denní lhůtě

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dní od data převzetí zboží. 
Své právo na vrácení zboží můžete uplatnit vytvořením online vratky a zasláním zboží na adresu: Elegantně&stylově, Tereza Křížková, Pod Šternberkem 306, Zlín 76001 - Areál Zlínprojekt.
!Vrácené zboží, prosím, dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy!
Prosíme, uveďte zboží, pokud možno, do původního stavu (vč. visačky, nepoškozené, bez známek nošení apod.), neposílejte ho pouze v jeho originálním obalu, mohlo by dojít k jeho znehodnocení. Např. obuv neposílejte pouze v jeho originální krabici. Byla-li snížena hodnota zboží, jsme oprávněni naúčtovat vám poplatky spojené s uvedením zboží do originálního stavu.
Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve, než dojde k doručení vráceného zboží. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího. Poštovné za zaslání zboží obchodníkovi při odstoupení od smlouvy bez udání důvodu hradíte Vy. V tomto případě nevzniká právo na proplacení nezbytných nákladů spojených s přepravou zboží k prodávajícímu.

2. Chci reklamovat zboží

Vaše reklamace bude vyřízena ve 30denní lhůtě od přijetí. Vadné zboží zašlete na adresu: Elegantně&stylově, Tereza Křížková, Pod Šternberkem 306, Zlín 76001 a Areál Zlínprojekt. 76001, přiložte kopii dokladu o nákupu spolu s vyplněným reklamačním formulářem, ve kterém popíšete závadu.
Zboží bude opraveno a zasláno na Vámi uvedenou adresu, v případě oprávněné, neopravitelné závady bude zaslán stejný nový výrobek nebo vrácena kupní cena.
Zboží Vám bude zasláno prostřednictvím dopravce, kterého jste si zvolil/a v původní objednávce.

 Adresa pro vrácení zásilek: Elegantně&stylově, Tereza Křížková, Pod Šternberkem 306, Zlín 76001 a Areál Zlínprojekt, tel.: +420 735936543 


  • Ihned po vytvoření online vratky zboží řádně zabalte a zašlete na naši uvedenou adresu jako je uvedeno níže. 
  • Prosíme vrácenou zásilku označit číslem objednávky.
  • Zboží musí být zasláno zpět na naši adresu bez dobírky. Pokud bude zasláno jinak, nebudeme takovou zásilku přebírat.

  • Pokud Vám byl v balíčku poskytnut i dárek, při odstoupení od kupní smlouvy jste povinni tento dárek vrátit se zbožím zpět. V případě nevrácení Vám bude z částky stržena za dárek odpovídající částka.

  • Na vrácení částky zpět k Vám máme 14 dnů od doručení zboží na naši adresu.

  • Veškeré náklady za dopravu si zákazník hradí sám.

  • Naše adresa:  Elegantně&stylově, Tereza Křížková, Pod Šternberkem 306, Zlín 76001 a Areál Zlínprojekt, tel.: +420 735936543