Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1800 hodnocení
5
1768x
4
8x
3
8x
2
0x
1
16x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
BK
Barbora Krupičková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2022
Vše perfektní. Balíček dorazil rychle, hezky zabaleno, krásně voňavé :-)
MŠ
Monika Štacková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.2.2022
VZ
Věra Zimová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.2.2022
Vše naprosto perfektní. Jsem nad míru spokojená. Krásně zabaleno, rychlé dodání. Úžasný materiál. Těším se na další nákup. :-)
PD
Pavlína Doláková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2022
IK
Irena Kleinová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2022
Krásně zabalené zboží, odpovídá fotkám :)
DS
Daniela Simčuvová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2022
Som maximalne spokojna. S tovarom, sluzbami aj rychlostou dodania.
AP
Anežka Pajerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.2.2022
GM
Gabriela Mechlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.1.2022
Á
Ála
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.1.2022
Super
M
Michaela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.1.2022
Šatičky krásné a kvalitní, cena příznivá pro všechny. Rychlé doručení, zboží navoněno s milým průvodním dopisem. Budu doporučovat všem kamarádkám. Tak by měl vypadat e-shop. Děkuji.
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2022
Objednala jsem svetrové šaty a jsem naprosto nadšená. Nejen, že šaty perfektně sedí a vypadají jako na obrázku, ale dokonce přišly nádherně vyvoněné!
D
Denisa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.1.2022
Balíček po rozbalení byl velké překvapení. Jakou práci si dali se zabalením a to milé psaní co jsem v balíčku našla mě dostal velmi precizní. Kvalita oblečení je neskutečná. Wau wau wau.
T
Tina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.1.2022
Veci boli milým prekvapením. Väčšina veci vyzera na e-shope kvalitne pekne a po doručení som sklamaná. Toto však nebol tento pripad. Veci krasne voňali a kvalita ma velmi milo prekvapila.
A
Anna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.1.2022
Většinou mě odradí platba předem, ale po důkladném čtení recenzí jsem do toho tedy šla a můžu jen doporučit. Do dvou dnů mi přišel růžový voňavoučký balíček s krásným psaním a dárečkama ???? Oblečení sedí krásně, velikosti odpovídají a materiál super, brala jsem troje džíny a všechny sedí. Oceňuji přístup a kvalitu zboží. Určitě jsem nenakoupila naposledy. ????????
E
eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.1.2022
M
Michaela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.1.2022
Dobrý den,
děkuji za úžasný kabát, který je přesně takový, jako na fotografii.
Všem vřele DOPORUČUJI⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
V pondělí večer zaplaceno, druhý den posláno.
Vše je luxusně zabaleno a oblečení je voňavé.
Rozhodně nenakupuji naposledy.????
