Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1800 hodnocení
5
1768x
4
8x
3
8x
2
0x
1
16x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
E
Eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.12.2021
Rychlé dodání zboží, objednávka hezky zabalená. Spokojenost.
MK
Mária Kmečová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2021
Objednala som si zelenú saténovú košeľu a je krásna. Materiál super. Foto zodpovedá realite. Odporúčam
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2021
Spokojenost ????
N
Niki
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2021
Velká spokojnosť ???? tak krásne zabalený a voňavý balík som snáď ešte nedostala ???????? Odporúčam, veci sú krásne ☺️
M
Markéta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.12.2021
Spokojenost, oblečení má krásný materiál.
T
Terulles
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.11.2021
Objednala jsem si konečně bílou košili, kterou jsem tak dlouho hledala! Košile je kvalitní a neprosvítá! Takže krása! A svetřík příjemný, krásný materiál! Hodnocení jen tak nepíšu, ale tenhle e-shop si ho zaslouží????❤️
V
Věra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.11.2021
Spokojenost,velice doporučuji
J
Jarka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.11.2021
Spokojnosť, sveter krásny a ešte aj krásne zabalené ????
E
Eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.11.2021
Naprosto úžasné zboží s rychlým doručením. Objednávám již dlouho a nikdy jsem nebyla zklamaná. Super materiály a střihy.
MS
Martina Soukupová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.11.2021
Velká spokojenost,veci kvalitní,dodání rychle.
DK
Dominica Nelly Kyte
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2021
NK
Nikola Kaislerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2021
Mohu jen a jen doporučit! Zboží bylo ještě v den objednání přijato přepravní společností a následující pracovní den jsem měla oblečení doma!
Potěšilo mne i samotné rozbalování. V balíčku byl připojen krásný dopis a šaty byly krásně navoněné parfémem, což mou radost z nových šatů ještě umocnilo.
Popravdě jsem byla ale i trochu zklamaná...Nakoupila jsem si patery šaty s tím, že některé určitě vrátím (počítala jsem, že mi buď nesednou nebo se mi nebudou líbit)...Omyl...všechny jsou nádherné a nemám to srdce je vrátit :D Takže ačkoliv má peněženka pláče, mé srdce plesá. :D
Velice všem mohu jen doporučit ❤️
T
Terézia
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2021
Veľmi kvalitne a krásne oblečenie , veľká spokojnosť , krásne zabalené , všetko ako má byť , len odporúčam ❤️❤️
HL
Helena Linhartová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2021
Nejlepší obchod s oblečením, nakupuji už několik let pravidelně, vždy vše vypadá jako na fotkách, skvělé ceny a rychlé odeslání. ❤️
