Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1800 hodnocení
5
1768x
4
8x
3
8x
2
0x
1
16x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
VN
Veronika Novotná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.1.2021
Šaty krásné, zboží dorazilo hned druhy den!
AB
Adéla Burešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.1.2021
Nádherné oblečení , super rychlé dodání
NH
Natálie Hudcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.12.2020
Nádherné kousky, rychlé dodání. Doporučuji :)
TH
Tereza Havlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.12.2020
Opet uzasne rychle dodani. Absolutni spokojenost :)
RB
Renata Bláhová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2020
Rychlé dodání
ID
Ingrid Drobná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.12.2020
A
Andy
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.12.2020
Rychle dodani. Skvělé kousky❤
D
Darina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2020
Opravdu rychle dodání, teď před Vánocemi jsem byla v šoku, odpoledne sem objednala a druhy den dopoledne přišel krásný balíček ????????????
Rychlé dodání. Skvělé kousky.
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2020
Nádherné a originální kousky do šatníku. Vždy splní mé očekávání, super ceny za kvalitní zboží s rychlým doručením. Mám už několik druhů oblečení, které je moderní a skvěle padne, ještě se mi nestalo, aby mi nesedělo. Maximální spokojenost!!! Za mě doporučuji tento e-shop :-)
K
Kačka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.12.2020
Nádherné originální oblečení, velký výběr. Ceny odpovídají kvalitě
R
Radek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.11.2020
vše super!!
N
Natálie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.11.2020
Nádherné kousky ???? maximální spokojenost
NP
Nikola Petrlíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2020
H
Helena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.11.2020
E-shop mě naprosto nadchl, obleceni je kvalitni, krasne sedí, velice rychle dodání, urcite neskoncim s jednou objednavkou :)
L
Lucie B.
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
12.11.2020
Šaty jsou pěkné, hodně velké v pase i na velikost S/M ale dají se stáhnout páskem. A mají takovou zvláštní délku rukávů..ale jinak spokojenost:)
