Doprava ZDARMA při nákupu nad 2.999,- Kč 🇨🇿 a na Slovensko 🇸🇰 nad 160 Euro!

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 1834 hodnocení
5
1801x
4
8x
3
8x
2
0x
1
17x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

DB Avatar autora Denisa Bierošová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.5.2023
JŠ Avatar autora Jitka Škrétová Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 25.5.2023
KV Avatar autora Kateřina Večeřová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.5.2023
ŠR Avatar autora Štěpánka Riegelová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.5.2023
NO Avatar autora Nikola Ondrušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.5.2023
BK Avatar autora Barbora Kvasničková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.5.2023
MB Avatar autora Michaela Balušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.5.2023
KD Avatar autora Kateřina Dobšíčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.5.2023
Velice rychlá doprava. Šaty jsou krásné.
EK Avatar autora Eva Knytlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.5.2023
MG Avatar autora Martina Graclova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.5.2023
Rychle doručení, komunikace na 1
NB Avatar autora Nikola Bajerova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.5.2023
Rychle dodani . Veci jak na fotce urcite doporucuji
MH Avatar autora Monika Hlouskova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.5.2023
MS Avatar autora Martina Staňková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.5.2023
Míry, materiál, barvy, vše odpovídá. Komunikace, rychlost zaslání, skvělá. Úctyhodné, děkuji.
KS Avatar autora Katka Sigmundová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.5.2023
Jsem velmi ráda, že jsem objevila Vaši stránku. Ze šatů jsem naprosto nadšená. Oblečení je kreativní, nápadité a krásně voní. Mohu jen doporučit. Jen tak dál. Je vidět, že tati firma dělá vše srdcem a za to Vám velmi děkuji. Jediná škoda je, že se některé věci nevyrábí i ve větších velikostech.
PM Avatar autora Petra Mynarčíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.5.2023
BG Avatar autora Barbora Gazdová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.5.2023
AČ Avatar autora Anna Česelková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.5.2023
KN Avatar autora Kristýna Nováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.5.2023
GA Avatar autora Gabriela Angelovičová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.5.2023
Rýchle dodanie, všetko super sedí, nad spokojnosť 👍
NK Avatar autora Nikola Kopencová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.5.2023

Ovládací prvky výpisu

1834 položek celkem